Haber Hatay

Hatay'ın Genç Yetenekleri, Göztepe Futbol Okulları Başkanı Mehmet Sözer ile Buluştu

Hatay'ın yetiştirdiği genç futbolcuları ulusal arenaya taşıyan Göztepe Futbol Okulları Başkanı ve Altyapı Koordinatörü Mehmet Sözer, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk'ü ziyaret etti.


Hatay’ın başarılı altyapı antrenörlerinden Göztepe Futbol Okulları Başkanı ve Altyapı koordinatörü Mehmet Sözer, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk’e ziyarette bulundu.

Hatay’da yetiştirdiği çok sayıda futbolcu genci ulusal arenada isim yapmış kulüplere gönderen Göztepe Futbol Okulları ile başarıdan başarıya koşan Sözer, 31 Mart yerel seçimlerindeki başarısından dolayı Başkan Öntürk’ü kutladı. Hatay’ın ayağa kalkması adına Öntürk’ün HBB Başkanı olmasının önemine değinen Sözer, memnuniyetini de dile getirdi.

BAŞKAN ÖNTÜRK’TEN SÖZER’E TEŞEKKÜR

Hatay’ı ayağa kaldırmak adına projelerini günden güne hayata geçirmeye devam eden HBB Başkanı Öntürk, başarılı antrenör ve Hatay sevdalısı Mehmet Sözer’e ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sundu. Hatay’a hizmetin yalnızca belediye başkanlığı ile sınırlı olmadığını kaydeden Öntürk, “Hatay’a hizmet Hatay’ın değerlerine, evlatlarına sahip çıkmakla olur. Siz de gençlerimizi kötü alışkanlıklardan koruyup spor ile geleceklerine dokunarak Hatay’ımıza hizmet ediyorsunuz. Spora her daim destek olacağız. Ziyaretiniz beni çok memnun etti. Sizlere ve temsil ettiğiniz Göztepe Futbol Okulu’na spor hayatlarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar