Haber Hatay

Jose Mourinho: ''Ben projeyi ve istikrarı görmek istiyorum''

Fenerbahçe'nin yeni teknik Direktörü Jose Mourinho düzenlenen basın toplantısında konuştu.


. Mourinho, ''Transfer olarak hiçbir ismi kimseyle konuşmadım. Ben projeyi ve istikrarı görmek istiyorum. İsimler üstünden değil profiller üstünden konuştuk'' dedi.

Mourinho'nun açıklamalarından satır başları:

Dün stada gelen bütün taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Önceden 'Ben Jose Mourinho'yum' derdim ama şimdi kendimi Fenerbahçe'nin hocası olarak adlandırmak istiyorum. Benimle iletişime geçen ilk isim Mario Branco'ydu.

AZİZ YILDIRIM'DAN İZİN ALMADIM!

Aziz Yıldırım ile bir görüşmem oldu. Ama Fenerbahçe'ye gelmek için kendisinden bir izin almadım. Transfer olarak hiçbir ismi kimseyle konuşmadım. Ben projeyi ve istikrarı görmek istiyorum. İsimler üstünden değil profiller üstünden konuştuk. Ben 2 yıl boyunca Fenerbahçe'nin teknik direktörüyüm. Dolayısıyla Fenerbahçe için çalışacağım. Fenerbahçe taraftarları için her şeyimi vereceğim.

Ali Koç'un açıklamalarından satır başları:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: "Biz hayal satmıyoruz, gerçekleri anlatıyoruz. Transferi, ıslak imzayı görünce açıklarız. Sayın Aziz Yıldırım 'Anlaştım' dedi. Anlaştım demek iş bitti demek, iş böyle değildi. Biz ıslak imzayı görünce açıklıyoruz."

Ulaş Üstündağ
Ulaş Üstündağ [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar