Haber Hatay

Yayladağı Belediye Başkanı, Ankara'da Bakanları Ziyaret Etti

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, “Deprem Bölgeleri Belediye Başkanları İstişare Toplantısının” ardından Ankara’ya çıkarma yaptı.


Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile görüşme gerçekleştirerek Yayladağı’na kazandırılacak yatırımlarla ilgili destek talebinde bulunan Başkan Yalçın, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu’nu ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar’ı makamlarında ziyaret etti. Başkan Yalçın, ilçede durmaksızın devam eden yatırımları aktardığı ziyaretlerden son derece memnun ayrıldı.

“ZİYARETLER YAYLADAĞI’NA OLUMLU YANSIYACAK”

Görüşmelerin Yayladağı’na olumlu şekilde etki etmesi beklenirken Başkan Yalçın ziyaretlerle ilgili açıklamasında ,” Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu’nu ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar’ı makamlarında ziyaret ettim. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar