Haber Hatay

Samandağ'da Yeni Belediye: Mali Durum İnceleniyor, Sorunlara Acil Çözüm Geliyor!

Samandağ Belediye Başkanı Emrah Karaçay, göreve gelir gelmez kolları sıvayarak belediyenin mali durumunu incelemeye başladı.


Samandağ Belediye Başkanı Emrah Karaçay, belediyenin mali durumunu incelediklerini, birim bazlı ekipler oluşturarak Samandağ’daki sorunlara acil çözümler getireceklerini belirtti.

Karaçay, önümüzdeki hafta Belediyenin güncel durumuyla ilgili Samandağlılara açıklama yapacağını belirterek şöyle dedi :

“Değerli Samandağlılar,

Samandağ Belediyesi yönetimini devraldığımız ilk günden bu yana araştırmalarımızı ve planlamalarımızı sürdürüyoruz.Bu bağlamda belediyenin mali durumunu titizlikle inceliyoruz, belediye çalışanlarının durumlarını inceliyor ve çalışanların mesleki ve teknik bilgisine, liyakatlerine göre gerekli görevlendirmeleri yapmak için çalışmalar yapıyoruz. En kısa zamanda ekipleri birim bazlı oluşturarak Samandağ’daki sorunlara acil müdahale konusunda yeterli hale getirmek için hızlı adımlar atıyoruz.

Söz verdiğimiz gibi şeffaflık ilkesi gereğince Samandağ tarihinde eşi benzeri olmayan bir şeffaflık ile önümüzdeki hafta içinde belediyemizin ayrıntılı güncel durumunu siz değerli halkımıza açıklayacağımızı duyurmak isterim.”

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar