Haber Hatay

Lütfü Savaş'tan Adaylık Açıklaması: "Genel Başkanımızın Duruşu Net, Adayımız Lütfü Savaş Dedi"

Lütfü Savaş, adaylığının devam ettiğini ve seçimi kazanacağına inandığını söyledi. Savaş, "Sayın genel başkanımızla dün akşam konuştum, duruşu net, 'adayımız Lütfü Savaş' dedi." ifadelerini kullandı.


Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Lütfü Savaş, "Sayın genel başkanımız Özgür Özel'in duruşu net, adayımız Lütfü Savaş dedi." ifadelerini kullandı ve adaylığının devam ettiğini söyledi. Savaş "Seçimi kazanacağız" dedi.

Lütfü Savaş açıklama yaptı. Savaş'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Hatay'da oynanmak istenen oyunları biliyoruz. Hatay'da sığınmacı işgaline karşı olacağımı herkesle paylaşmak istiyorum. Korkmayacağım, sinmeyeceğim yılmayacağım. Hatay üzerinden kirli bir oyun oynanıyor. Beni protesto ettiler, biz bunların kim olduğunu biliyoruz. Sayın Bakanımıza söz attılar. Orada Sayın Cumhurbaşkanımızın atamış olduğu bir bakan vardı. Bizi sevmeyebilirler, ama ya bir tanesinin elinde el bombası olsaydı, silah olsaydı. Sayın Cumhurbaşkanımız bir yere giderken önden önlem alınıyor; burada da alınmalıydı.

Sayın genel başkanımızla dün akşam konuştum, duruşu net, 'adayımız Lütfü Savaş' dedi. Adaylığım devam ediyor. Seçimi kazanacağız.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar