Haber Hatay

İmamoğlu'ndan Erdoğan Sergisi'ne Ziyaret: "Memleket İçin Yapılan Her İş Bizim İşimiz"

Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iktidarı döneminde hayata geçirilen projeleri anlatan "Recep Tayyip Erdoğan Özel Sergisi"ni gezdi.


İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu'yla birlikte; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan döneminde hayata geçirilen projelerin anlatıldığı 'Recep Tayyip Erdoğan Özel Sergisi'ni gezdi. İBB Başkanı "Memleket için yapılan her iş bizim işimiz. Kimsenin şahsi meselesi değil" diye konuştu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, geçen yıl İletişim Başkanlığı tarafından Cumhuriyet'in 100. yılının etkinlikleri kapsamında İstanbul'un farklı noktalarına kurulan dijital sergi alanlarından olan Üsküdar Meydanı'ndaki 'Recep Tayyip Erdoğan Özel Sergisi'ni gezdi.

İMAMOĞLU: "KİMSENİN ŞAHSİ MESELESİ DEĞİL"

Sözcü'de yer alan habere göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iktidarı döneminde yapılanların dijital ekranlarda anlatıldığı sergi alanına giren İmamoğlu "Burayı bir göreyim istedim. Memleket için yapılan her iş bizim işimiz. Öyle bakarız, öyle bakıyoruz yani. Kimsenin şahsi meselesi değil" dedi.

Erdoğan'ın geçmişteki konuşmalarının yayınladığı dijital sergideki ekranlarda "Huzurun yüzyılı", "Ulaştırmanın yüzyılı", "Eğitimin yüzyılı", "Üretimin yüzyılı", "Gücün yüzyılı", "Savunmanın yüzyılı", "Bilimin yüzyılı", "Enerjinin yüzyılı", "Şefkatin yüzyılı" ve "Sağlığın yüzyılı" ile "Togg kilometre taşları" ve "Maziden Atiye" konulu gösterimler yer alıyor.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar