Haber Hatay

Hayrettin Güngör, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Olarak Göreve Başladı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin önceki dönem Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine atandı.


Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine Kahramanmaraş Büyükşehir i Belediyesi’nin bir önceki dönem Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün getirildiği açıklandı.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk ile bir araya gelen Güngör, bugün itibariyle resmen göreve başladı. Güngör sosyal medya hesabında, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Öntürk’ün başkanlığında asrın felaketi 6 Şubat depremlerinden en çok etkilenen kadim medeniyet şehrimiz Hatay’a, gece gündüz demeden tüm birikimimizi, tecrübemizi ve gayretimizi ortaya koyarak hizmet edeceğiz. Gayret bizden, başarı Allah’tandır. Rabbim bu güzel şehre hizmet etme yolunda yardımcımız olsun” açıklamasında bulundu.

HBB Başkanı Mehmet Güngör ise, “El ele vererek Hatay’ımızı daha güçlü bir şekilde ayağa kaldıracağız. Rabbim muvaffak etsin” şeklinde paylaşım yaptı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar