Haber Hatay

Hatay'ın Sevilen Siyasetçisi İzzettin Yılmaz ve Oğlu Mehmet Öntürk'ü Ziyaret Etti!

Antakya'nın eski Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, oğlu Avukat Murat Gökalp Yılmaz ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk'ü makamında ziyaret etti.


Önceki dönem Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve oğlu Av. Murat Gökalp Yılmaz, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk’ü makamında ziyaret etti.

AK Parti’ye büyük hizmetlerde bulunan İzzettin Yılmaz ve oğlu Murat Gökalp Yılmaz, herkesin başkanı olma sloganı ile seçim zaferini elde eden Başkan Öntürk’ü tebrik ederek Hatay’a hayırlı hizmetlerde bulunması temennilerini ilettiler. Hatay’ın yeniden ayağa kalkması için gereken bilgi ve birikime sahip olduklarını belirttikleri Öntürk’ün her daim yanında olduklarını ve her hizmetinde tam destek vereceklerini belirten İzzettin Yılmaz, kendisine düşen her görevde seve seve yer alacağını belirtti.

ÖNTÜRK HATAY SEVDALISI YILMAZ AİLESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, Hatay sevdası ile AK Parti çatısı altında kendilerine verilen her görevi başarıyla yapan İzzettin Yılmaz’a teşekkürlerini iletti. Yılmaz ailesinin tüm fertlerinin Hatay için öncü olduklarını belirten Başkan Öntürk, ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar