Haber Hatay

Hatay'da AK Parti Buluşması: Yılmaz, Gelecek Projeleri Değerlendirdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar ile birlikte Hatay İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, beraberinde AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar ile Hatay İl Başkanlığında partililerle buluştu. 31 Mart yerel seçimde büyük bir başarı gösteren parti teşkilatını tebrik ederek, yapacakları hizmetlerde kolaylıklar dileyen Yılmaz, önümüzdeki süreçte Hatay’da parmakla gösterilecek hizmetleri hayata geçireceklerini ifade etti.

Geçen yıl 6 Şubat’taki depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileyen Yılmaz, “Hatay’ımızda deprem sonrası yeni yapılacak hizmetlerimizi, Hatay’ımızın gecikmiş veya ihmal edilmiş veya yapılırken hatalar yapılmış bütün yapı stokuyla ilgili konuların yeniden inşa edilmesi sürecinde geçmişten ders alacak şekilde bir süreci işlettiğimizi görüyorsunuz. Hepinizin bildiği gibi 11 ili kapsayan deprem illerimizde 200 bine yakın konut, 6 Şubat’tan bu yana o günün hemen ertesi günü başlayan planlamalarla 2024’ün sonunda Allah’ın izniyle insanlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar ile birlikte Hatay İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.

“Kapım her zaman açık”

Siyasette seçim dönemlerinin hassas olduğu anlatan Yılmaz, “Seçim dönemindeki rekabet dönemi bitti. Şimdi nezaket dönemindeyiz, kucaklaşacağız. Önümüzdeki süreçte mutlaka ve mutlaka çok kısa sürede böyle parmakla gösterilecek hizmetleri Allah’ın izniyle hep beraber yapacağız. Ben Yerel Yönetimler Başkanı’nız olarak, değerli Büyükşehir Belediye Başkanı’ma, İl Başkanı’ma ve ilçe belediye başkanlarımıza, milletvekillerimize buradan söz veriyorum; kapım her zaman açık. Ne olur anında ‘Başkanım bir gelsen de şunu yerinde bir konuşsak’ dediğiniz ne varsa bir anda atlarız uçağa anında geliriz. Değerli Cumhurbaşkanı’mız bizi hep böyle tembihliyor, aman bugün yapılacak şey yarına bırakmayın. Biz bir şeyleri yapmayı planladığımızı söylediğimizde hemen gözünüzün içine bakarak, hatta biraz da o liderlik vasfıyla elini şöyle açarak ‘Bir dakika bir dakika, ne zaman yapıyorsunuz bırak da ne zaman bitiriyorsun bana onu söyle’ der. O kadar sonuç odaklı, o kadar hizmete endeksli bir ruh hali olamaz. O bakımdan biz onun öğrencileri ve onun ekibi olarak sizin hizmetinizdeyiz” şeklinde konuştu.

Toplantıya AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal ve Kemal Karahan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, AK Parti İl Başkanı Mustafa Erdoğan ve partililer katıldı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar