Haber Hatay

Gaziantep ve Hatay Belediye Başkanlarından İşbirliği Mesajı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım ile İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın da eşlik ettiği Şahin, Başkan Öntürk’ü tebrik ederek, görevinde başarılar diledi.

İki deprem şehrinin belediye başkanları olarak büyük sorumluluklar üstlendiklerinin farkında olduklarını söyleyen Fatma Şahin, “Bugün kadim şehirlerden, Mustafa Kemal Atatürk’ün “şahsi meselesi” olarak gördüğü Hatay’dayız. İki komşu depremzede şehir olarak birlikte iyileşeceğimizin, büyüyeceğimizin farkındayız. Gaziantepliler ve Hataylılar bu iki kadim şehri birlikte geleceğe taşıyabileceğinin farkında” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk de gerçekleşen ziyaretten ve desteklerinden dolayı Şahin’e teşekkür ederek, kendilerine de görevlerinde başarılar diledi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar