Haber Hatay

Erdoğan Hatay'da Büyükşehir Hedefini Açıkladı: Gerçek Belediyecilik Miladı 31 Mart

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'da düzenlenen AK Parti Hatay İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda konuştu.


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Hatay İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda Hatay’da büyükşehir başta olmak üzere mümkün olan en fazla sayıda belediyeyi kazanmak için çalışmalarını yoğunlaştıracaklarını söyledi.

Antakya Spor Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında, 31 Mart’ta Hatay’ın yeni bir başlangıç yapacağına yürekten inandığını ifade eden Erdoğan, “Gerçek belediyeciliğin miladı olacak 31 Mart’ta, Hatay’ın yeni bir başlangıç yapacağına, yeni ufuklara doğru yelken açacağına yürekten inanıyorum” dedi.

AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Hatay’ı “Gerçek Belediyecilik”le buluşturmak için çok mücadele edeceklerini vurgulayan Erdoğan, “Şehrimizi, merkezi idarede olduğu gibi yerelde de hizmetle, eserle, yatırımla en önemlisi de ufukla, vizyonla tekrar kucaklaştıracağız” dedi.

“Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” ilkesi etrafında güçlerini birleştirenlerin ittifakı olduklarını belirten Erdoğan, “Bizim için aslolan Türkiye ve Türk milletinin esenliği, huzuru ve bekasıdır. Bizim için aslolan şehirlerimizin hak ettiği hizmetlere kavuşmasıdır. Bizim için aslolan her bir vatandaşımızın güvende hissetmesidir. Bu uğurda verdiğimiz ve başarıya ulaştırdığımız her mücadeleyi şeref payemiz olarak görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'da düzenlenen AK Parti Hatay İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra AK Parti Hatay İlçe Belediye Başkan Adaylarını şöyle açıkladı; Antakya Belediye Başkanı Adayı İbrahim Naci Yapar, Arsuz Belediye Başkanı Adayı Değer Tultak, Belen Belediye Başkanı Adayı İbrahim Gül, Defne Belediye Başkanı Adayı Gökhan Köse, Dörtyol Belediye Başkan Adayı Oğuz Uçar, Erzin Belediye Başkan Adayı Erhan Akı, Hassa Belediye Başkan Adayı Selahattin Çolak, İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Ömer Erdal Çelik, Payas Belediye Başkan Adayı Bekir Altan, Kumlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Deli, Samandağ Belediye Başkan Adayı Seyit Ali Aslan, Yayladağı Belediye Başkan Adayı Mehmet Yalçın, Reyhanlı Belediye Başkan Adayı: Ahmet Salman Yumuşak.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar