Haber Hatay

CHP'den Depremzedelere Moral Ziyaretleri: "Antakya'yı Yalnız Bırakmayacağız"

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Aksoy, Konteyner Kentleri Ziyaret Etti: "Antakya Halkını Asla Yalnız Bırakmayacağız" dedi.


CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, Emlak Konut Prefabrik Geçici Yaşam Merkezi’nde yaşamını sürdüren vatandaşları hanelerinde ziyaret etti.

6 Şubat 2023 tarihinde Hatay’da meydana gelen ve Asrın Felaketi olarak nitelendirilen deprem sonrasında Emlak Konut Prefabrik Geçici Yaşam Merkezi’nde yaşamını sürdüren vatandaşları hanelerinde ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Konteyner kentlerde barınma ihtiyacını sürdüren Antakya halkını asla yalnız bırakmayacağız.” dedi.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılanan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Depremin meydana getirdiği birçok sorunu el birliği ile çözeceğiz. Belediye olarak üzerimize düşen her çalışmayı yapacağız ve vatandaşlarımızı asla yalnız bırakmayacağız. Antakya halkını asla ve asla umutsuz bırakmayacağız. Antakya’nın ve Antakya halkının umudu biz olacağız. Antakya’mızı yeniden ayağa kaldırıp, eskisinden daha iyi ve huzurlu günlere kavuşturacağız. Misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar