Haber Hatay

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy'dan Serinyol'a Destek Sözü!

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, Serinyol'da gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde yoğun ilgiyle karşılandı.


CHP Antakya Belediye Başkan adayı Dr. Hüseyin Aksoy, mahalle gezilerine Serinyol’da devam etti.

Gittiği mahallelerde yoğun bir ilgiyle karşılanan Aksoy, yaklaşan seçimde halkın desteğini arkasında hissettiğini, halkla iç içe, halk belediyeciliği için kolları sıvadıklarını belirterek; “Biz Antakya olarak yıkıldık, halkımız tekrar buluşsun, Antakya güzelleşsin, büyüsün. Hep beraber tekrar eski günlerimize dönelim. Yeniden Antakya’yı kuralım istiyoruz. Bu seçimi alacağız. Kendimi size emanet ediyorum” dedi.

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, Serinyol'da gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde yoğun ilgiyle karşılandı.

Dr. Hüseyin Aksoy’un Serinyol ziyaretine CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu ve çok sayıda partili katıldı. Aksoy ayrıca; “Antakya’mızın bütününe ayrımsız şekilde hizmetlerimizi ulaştıracağız. Yeniden özlem duyduğumuz güzel Antakya’mızı ayağa kaldırmak için var gücümüzle çalışacağız.” ifadelerine yer verdi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar