Haber Hatay

Başkan İzzettin Yılmaz: 'Antakya İçin Mücadelem Bitmez!'

Antakya Belediye Başkanı Izzettin Yılmaz, Ankara ziyaretinde AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal'ı ziyaret ederek Antakya ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Ankara temasları kapsamında ziyaret ettiği AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal’a Antakya ile ilgili; “Bu sevda bitmez” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz, TBMM temasları kapsamında AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Esat Yazar ve Suvatlı Mahalle Muhtarı Ali Durgun ile AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal’ı makamında ziyaret etti. Antakya Belediye Başkanlığı yeniden tevdi edilmese de Antakya ayağa kalkana kadar mücadelemi sürdüreceğim diyerek gönüllerde taht kuran Başkan Yılmaz, son ziyaretinde soru işaretlerini de bir nebze olsun giderdi.

AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal ile kent gündemini, yıkım ve yapım başta olmak üzere gündemi değerlendiren Başkan Yılmaz; “Bizim Antakya’ya olan ömürlük sevdamız yaptığımız hizmetlerle ölçülemeyecek derecededir. Vatandaşımızın memnuniyeti için daha çok çalışmaya üretmeye adayız. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve devlet büyüklerimizin olurları ile inşallah el birliği ile kentimizi ayağa kaldıracağız” dedi.

Başkan Yılmaz, kabulünden dolayı Milletvekili Yeşildal’a teşekkür etti.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar