Haber Hatay

Antakya'da Yeni Bir Umut: Dr. Hüseyin Aksoy'dan Güçlü ve Gerçek Değişim!

6 Şubat depreminin yıkıcı etkilerini en çok hisseden Antakya'yı yeniden ayağa kaldırmak için yola çıkan Dr. Hüseyin Aksoy, "Güçlü ve umut veren gerçek değişim için aday oldum" dedi.


Cumhuriyet Halk Partisi’nin Antakya Belediye Başkan adayı Dr. Hüseyin Aksoy, belediyecilik anlayışına başka bir boyut kazandıracaklarını söyledi. Barınmadan, eğitime kadar ilçenin iyileştirilmesi için mücadele edeceklerini söyleyen Dr. Hüseyin Aksoy, şunları dile getirdi :
“6 Şubat ve sonrasında yaşanan depremin yıkıcı etkilerinden en çok etkilenen ilçelerimizin başında gelen Antakya’nın yeniden ayağa kalkması, yaralarının sarılması için hiç kimseyi ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan çalışacağız.

Antakya’da belediyecilik anlayışını baştan aşağıya değiştirecek, vatandaşın hak ve hukukunu koruyacak, mağdurun yanında olacak, yeni yaraların açılmasına izin vermeyeceğiz.

Bu dönüşüm süresi içerisinde önceliğimiz insan olacak, sosyal belediyecilik anlayışımız ile yaraları saracak, her vatandaşımıza dokunmaya odaklanacağız. Sorunları birebir yerinde çözeceğiz. Barınmadan, eğitime, sağlıktan yeni sosyal donatı alanlarına kadar ilçemizin iyileştirilmesi için birlikte olmak, nitelikli ve dirençli bir kent yaratmak için mücadele etmek zorundayız.

Güçlü ve umut veren gerçek değişim için aday oldum. Bugüne kadar yalnız bırakılan, sessiz bırakılan, kimsesiz bırakılan, garip bırakılan, ranta kurban edilen Antakya’yı birlikte ayağa kaldıracağız. Antakya’ya dayatılan bu karanlığa karşı omuz omuza verecek, ay yıldızlı bayrağımız altında huzuru yeniden bu şehire getirecek, sahada ve sokakta Antakya’nın sözcüsü ve hizmetkarı olacak, kararlılıkla gün geçmeden hemen çalışmalara başlayacağız.”

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar