Haber Hatay

Antakya Belediye Başkanı, Esnaf Ziyaretinde

Esnaf babası olarak da bilinen Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, deprem felaketi ile sarsılan Antakya’da Uzun Çarşı ve Meydan Çarşısı’ndaki esnaflara kol kanat gerdi.


Her daim esnaftan yana aldığı tavır ile her kesimin takdirini kazanan Antakya Belediye Başkanı Yılmaz, her fırsatta olduğu gibi bugün de çarşıyı gezdi.

Yaralarını sarma telaşı içinde olan esnafları ziyaret eden Başkan Yılmaz, esnafa sahip çıkan politikaların devamının geleceğini belirterek esnaflara güvence verdi.

“ESNAFIMIZLA İSTİŞARELERDE BULUNDUK”

Her daim esnafın yanında ve hizmetinde olduğunu bir kez daha dile getiren Başkan Yılmaz, ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada; “Esnafımızın yaralarını sarmak, çarşımızı yeniden ayağa kaldırmak için üzerimize düşeni yapacağız. Meclis üyelerimiz ile birlikte çarşı esnafımızı ziyaret ederek istekleri ve önerileri konusunda istişarelerde bulunduk” dedi.

ESNAFLARDAN BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin onursal başkanlığı sıfatı da bulunan Başkan İzzettin Yılmaz’ın her zaman yanlarında olduğunu belirten esnaflar, ziyaretinin yanı sıra ilgi ve alakalarından dolayı Başkan Yılmaz’a teşekkürlerini sundular.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar