Haber Hatay

Ak Parti Hatay Milletvekili Yayman, şehitliği ziyaret etti

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kurban Bayramı’nda ilk olarak şehitleri ve şehit ailelerini ziyaret etti.


Vatanın birliği ve bütünlüğü yolunda canlarını vermekten çekinmeyen şehitlerin vatan toprağına, şehit ailelerinin de kendilerine emanet olduğunu kaydeden Yayman, her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da ilk olarak Kırıkhan’daki şehitliği ziyaret etti. Şehitlerin ruhlarına dua okuyan Yayman, ardından şehit aileleriyle de sohbet etti. Şehit ailelerinin Kurban Bayramlarını da kutlayan Milletvekili Yayman, şehit ailelerinin Türk milletine emanet olduklarını bir kez daha belirterek, her zaman Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm benliğiyle şehit ailelerinin yanında olduğunu ifade etti. 

YAYMAN: ŞEHİT AİLELERİMİZİN YANINDA VE HİZMETİNDEYİZ

Milletvekili Yayman, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ile birlikte gerçekleştirdiği şehitlik ziyaretinde kısa bir açıklama yaptı. 
Şehit aileleri ile bir arada olmanın şerefini yaşadığını kaydeden Yayman açıklamasında; “Kırıkhan şehitliğimizi AK Parti İlçe Başkanımız Ömer Erdal Çelik ile ziyaret ederek şehit ailelerimizle bayramlaştık. Bayramda şehit ailelerimizle beraber olmanın haklı gururunu ve şerefini yaşadık. Şehitlerimizin emaneti olan ailelerimizin daima yanındayız ve hizmetindeyiz” ifadelerini kullandı. 

Milletvekili Yayman, şehit ailelerine her zaman kapılarının açık olduğunu belirterek her şart ve koşulda şehit ailelerinin hizmetinde olduğunu vurguladı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar