Haber Hatay

AK Parti Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, Avsuyu Mahallesinde Halkla Buluştu

Antakya'nın seçim atmosferi heyecanla sürüyor. İbrahim Naci Yapar, Avsuyu mahallesindeki vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdü.


AK Parti Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, Avsuyu mahallesinde vatandaşlar buluşarak, seçim çalışmalarını sürdürdü.
İbrahim Naci Yapar, Avsuyu’nda muhtara ve mahalle sakinlerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederek, yeni dönemde hem kentin hem de tüm mahallelerin sorunlarını çözmek için canla başla çalışacaklarının sözünü verdi.

Depremde en çok yıkımın yaşandığı Antakya’yı ayağa kaldırmak için elbirliğiyle hareket edeceklerini belirten AK Parti Antakya Belediye Başkan Adayı  İbrahim Naci Yapar, “Zor günler geçiriyoruz, yaşadığımız acıları unutmamız kolay değil. İnşallah yeni dönemde güzel günleri hep birlikte yaşayacağız, öncelikle şehrimizi yeniden inşa edip ayağa kaldıracağız. İnsanlarımızın tekrar evlerine dönmelerini sağlayacağız. Antakya’nın eski günlerine dönmesi için hep birlikte taşın altına elimizi koyacağız” diye konuştu.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar