Haber Hatay

Yayladağı Belediye Başkanı'ndan Kurban Bayramı Tebriği

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet YALÇIN Mübarek Kurban Bayramı ile ilgili mesaj yayımladı.


Yayladağ Belediye Başkanı Yalçın Kurban Bayramı mesajında:"Yaşanan yüzyılın felaketinin ardından manevi ikliminde huzur bulduğumuz Kurban Bayramı’nı buruk bir mutluluk içinde karşılamanın heyecanı içerisindeyiz.

Bayramlar, bizi biz yapan değerlerimizi pekiştirdiğimiz, toplumsal birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz, kardeşlik ve dostluk duygularımızı derinden hissettiğimiz, sevgi ve saygının içselleştirildiği, mutlukların paylaşıldığı, dargınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı çok özel manevi günlerimizdir.
Peygamber Efendimiz (sav) buyurduğu üzere “Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir” anlayışıyla paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin canlanmasına vesile olan, Kurban Bayramı'nın huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşıp, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimsemeliyiz.
Tüm bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının ülkemize ve milletimize huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm halkımızın Kurban Bayramını en kalbi duygularla sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kurban bayramınız mübarek olsun"dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar