Haber Hatay

Samandağ'da Çanakkale Zaferi Anısına Şehit Aileleri ve Gaziler İftar Buluşması

Hatay'ın Samandağ ilçesinde 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi.


Hatay’ın Samandağ ilçesinde, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında Kaymakam Emre Dündar’ın da katılımıyla şehit aileleri ve gaziler için iftar programı düzenlendi.

Hatay’ın Samandağ ilçesinde, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi. Samandağ Kaymakamı Emre Dündar’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine, şehit aileleri ve gaziler davet edildi.

İlçedeki restoranda düzenlenen iftar programında konuşan Kaymakam Dündar, "Vatan için şehit olanlara rahmet, yakınlarına ve gazilere sağlık diliyorum. Ailelerle sohbet eden Dündar, şehit aileleri ve kahraman gazilerin daima yanında olduklarını" söyledi.

Düzenlenen programa, Samandağ Kaymakamı Emre Dündar, Koordinatör Kaymakamlar Alper Kırgıl ve İbrahim Ergin, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Onurkan Gülderen, Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, kurum müdürler ile şehit yakınları, gaziler ve yakınları katıldı.

Hatay'ın Samandağ ilçesinde 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi.

Kaynak: İHA
Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar