Haber Hatay

RS Otomotiv'den Depremzede Çocuklara Ziyaret: Gülümsemeler ve Umar Umut Işıkları

RS Otomotiv Grubu, Kahramanmaraş merkezli depremin ardından 14 ay geçmesine rağmen depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor.


Asrın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat depreminin ilk dakikalarından itibaren deprem bölgesinde ortaya koyduğu özverili yardım çalışmaları ile bilinen RS Otomotiv Grubu,Deprem bölgesinden elini çekmediği gibi Konteyner kentlere yaptıkları ziyaretler ile miniklere moral ve motivasyon sağlamaya devam ediyorlar. RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı ve yönetim kadrosunun da yer aldığı ziyaret programlarında miniklerin mutlulukları görülmeye değerdi.Renkli görüntülerin oluştuğu ziyaret programlarında çocuklara RS Otomotiv Grubu tarafından Akıllı tablet,Polar mont,Uçurtma ve çeşitli hediyeler dağıtılırken Pamuklu şeker ikramı yapıldı.

RS Otomotiv Grubu, Kahramanmaraş merkezli depremin ardından 14 ay geçmesine rağmen depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor.

Çocuklarının mutluluğu karşısında duygu dolu anlar yaşayan aileler RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı ve beraberindekilere her daim deprem bölgesinde var oldukları için teşekkür ettiler.

Konteyner kentlere yaptıkları ziyaretlerdeki etkinlikler ve hediyelerle geleceğin mimarlarının bir nebze de olsa gülümsemelerine  vesile oldukları için çok mutlu olduklarını söyleyen RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı açıklamasında:” Yaşanan büyük felaket bizleri derinden etkiledi.Yaraları sarabilmek adına depremin hemen sonrasında çalışma arkadaşlarımız ile birlikte soluğu deprem bölgesinde alarak elimizden gelenin fazlasını yapma gayretinde olduk.Bugün depremin üzerinden 14 ay geçti ve biz bu süre zarfında hep bölgede olduk. Çocuklar bizlerin geleceğidir. Bu yaşanan felakette çocuklar bizim her zaman önceliğimiz oldu.Son yaptığımız etkinliğimizde Konteyner kentlerde yaşayan çocukları ziyaret ederek onlara biraz moral ve motivasyon olması amacı ile keyifli zamanlar geçirdik.Her çocuğa Akıllı tablet,Polar mont,Uçurtma ve çeşitli hediyeler dağıtılırken Pamuklu şeker ikramı yaptık.Onların yüzlerinde gördüğümüz mutluluk bizleri iki kat mutlu etti.Bu gibi ziyaretlerimiz devam edecek.Etkinliklerimizde görev alan yönetim kadromuza ve hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmayan Hatay’da ki tek bayimiz Ahmet Mahir gürler ve ekibine teşekkür ediyorum.”dedi.

RS Otomotiv ailesinde olmaktan onur duyduğunu ifade eden RS Otomotiv Hatay Bayisi Ahmet Mahir Gürler açıklamasında:”Depremin ilk anından itibaren bölgede yer alan RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı ve yöneticilerimizin faaliyetlerinde yanlarında yer almanın heyecanını yaşadık.Konteyner kentlerde çocuklara yapılan ziyarette miniklerin gözlerinde gördüğümüz mutluluk bizleri de mutlu etti ve duygulandırdı.Kıymetli Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı’ya her daim depremzedelerin yanında olduklarından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.”dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar