Haber Hatay

Reyhanlı Belediye Başkanı'ndan Öksüz Ve Yetim Çocuklara Bayram Süprizi

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Kurban Bayramı öncesi ilçe genelinde yaşayan yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını bayramlık kıyafetle sevindirdi. 


Amaçlarının bir nebze de olsa çocukların yüzünü güldürmek olduğunu ifade eden Reyhanlı Belediye Başkanı Hacıoğlu, yetim ve öksüz çocukları evlerinde ziyaret ederek gönüllerine bir parça sevinç ve umut olmayı amaçladıklarını belirtti.
Öksüz ve yetim çocukları sevindirmenin önemine işaret eden Hacıoğlu, şöyle konuştu:
"Onların yüzlerindeki mutluluğu, gözlerindeki sevinci görmek bizleri de mutlu ediyor. Yetim ve öksüz çocuklarımızın yanında olarak bir nebze de olsa yalnızlıklarını azaltmış oluyoruz. Çünkü bu çocuklar bizim emanetimizdir. Hediye paketlerine sarmış olduğumuz sürprizlerimizi teker teker teslim ettik. Her bir çocuğumuz mutlu oldu. Onları düşünen birilerinin olduğunu göstermek, iyi hissetmelerini sağlamak bizi de mutlu ediyor.  İnşallah çocuklarımız bayrama mutlu bir şekilde girerler."

Bayramların, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirdiği, üzüntülerin yerini sevince bıraktığı, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı özel günler olduğunu vurgulayan Hacıoğlu, Kurban Bayramı’nın ülkeye ve tüm dünyaya barış, dostluk ve kardeşlik getirmesi temenni etti.

Kaynak: İHA
Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar