Haber Hatay

Nermin Yıldırım Kara’dan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne Anlamlı Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin 61. kuruluş yıldönümünü kutlamak için gerçekleştirdiği ziyarette doğum günü sürpriziyle karşılaştı


İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne 61. Yıldönümünü kutlama ziyaretine giden Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara’ya doğum günü kutlama sürprizi yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluş yıldönümü kapsamında anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, CHP İskenderun İlçe Başkanı Av. Hüseyin Derin ve parti yöneticileri de Kara’ya eşlik etti.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, milletvekili Kara’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, samimi bir ortamda geçen buluşmada yerel basının önemi ve Hatay gündemi üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirildi.

İGC Yönetimi tarafından, ayrıca geçtiğimiz günlerde doğum günü olan Cumhuriyet Halk Partili Milletvekili Nermin Yıldırım Kara için özel bir doğum günü sürprizi de düzenlendi. Kara’ya özel hazırlanan pastası kesilerek doğum günü bir kez daha kutlandı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar