Haber Hatay

İskenderun’da Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlandı

İskenderun Bölge Liman Başkanı Erdoğan Bayram ile İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, İMEAK, DTO, İskenderun Şubesi Meclis Başkanı Suphi Şaşati tarafından Atatürk Anıtı’na saygı çelengi sunuldu.


İskenderun Bölge Liman Başkanı Erdoğan Bayram ile İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası (DTO) İskenderun Şubesi Meclis Başkanı Suphi Şaşati tarafından Atatürk Anıtı’na saygı çelengi sunuldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam edilen törende konuşan İskenderun Bölge Liman Başkanı Erdoğan Bayram, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj hakkıyla Türkiye’nin büyük kazanım sağladığını söyledi.

İskenderun Bölge Liman Başkanı Erdoğan Bayram ile İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz,  İMEAK, DTO, İskenderun Şubesi Meclis Başkanı Suphi Şaşati tarafından Atatürk Anıtı’na saygı çelengi sunuldu.

Kutlama etkinlikleri çerçevesinde protokol üyeleri gemi ile denize açıldı. İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Bölge Liman Başkanı Erdoğan Bayram, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Murat Fırat, Sahil Güvenlik Doğu Akdeniz Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Onur Emir, İSTE Denizcilik Fakültesi Dekanı Meltem Eken, Sefa Atakaş lisesi müdürü Neslihan Bakır, İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ve Meclis Başkanı Suphi Şaşati tarafından şehitlerin anısına denize saygı çelengi bırakıldı.

Hibya Haber Ajansı

Kaynak: Hibya
Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar