Haber Hatay

İskenderun Belediye Başkanı, Kent Altyapısını İncelemek İçin Sahada

Başkan Tosyalı, İskenderun'da devam eden altyapı ve yol düzenleme çalışmalarını denetledi. Kentteki hizmetleri artırmak ve depremin etkilerini gidermek için kararlılıkla çalıştıklarını vurguladı.


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kent genelinde İçme Suyu Şebeke ana hat çalışmaları tamamlanan bölgelerde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Fatih Tosyalı, “Halkımıza hizmet noktasında şehrimizin her köşesinde durmadan yorulmadan çalışmalarımızı sürdürüyor, şehrimizin yeniden inşası için büyük çaba harcıyoruz” dedi.

YOĞUN ÇALIŞMA İÇİNDEYİZ

Başkan Tosyalı çalışmaları yerinde inceleyerek, “Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizin beklediği, vatandaşlarımızın hak ettiği bütün hizmetleri yerine getirmek için ekiplerimizle beraber yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Depremin izlerini silmeye çalışıyoruz. Depremden önce ilçemizin yol ağının büyük bir kısmını asfalt konforuyla buluşturmuştuk. Şimdi de tepe mahallerinde tamamlanan içmesuyu şebeke ana hat çalışmaları nedeniyle yollarda tahribat oluştu. Hemen asfalt çalışmalarını başlatarak, yolları pırıl pırıl hale getiriyoruz” dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar