Haber Hatay

Hatay Valisi Masatlı'dan Ramazan Bayramı'nda Yaşlılara ve Çocuklara Ziyaret!

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla Antakya ve İskenderun'daki huzurevi ve çocuk evlerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.


Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla Antakya ve İskenderun’daki huzurevi ve çocuk evlerini ziyaret etti.

Vali Masatlı eşi Esra Masatlı’yla ilk olarak Antakya Huzurevi, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yaşayan yaşlı vatandaşlarla bir araya geldi. Masatlı Çifti, burada yaşlı vatandaşların bayramını kutlayarak, karanfil verdi.

Gerçekleşen ziyaretten mutlu olan yaşlıların hayır duasını alan Vali Masatlı ve eşi, “Yaşlılarımıza gösterilen şefkat ve onlara verilen değer, milletimizin asaletindendir” dedi.

Daha sonra Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Antakya Çocuk Evleri Sitesi ile İskenderun Hacı Pervin Tosyalı Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocukları ziyaret eden Masatlı, burada çocuklarla bayramlaşarak çeşitli hediyeler verdi.

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla Antakya ve İskenderun'daki huzurevi ve çocuk evlerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Bayramların paylaşıldıkça çoğalan ve sevgiyle büyüyen kutlu bir zaman dilimi olduğunu söyleyen Vali Masatlı, “Bizi biz yapan değerlerimiz ulu çınarlarımızın ardından, bayramın en güzel renkleri çocuklarımızla bayramlaştık. Gelecekte Devletimizin ve Milletimizin istiklâli ve istikbâlinin yegâne emanetçisi olan çocuklarımızın kalplerine dokunmak ve onların bayramını unutulmaz kılmak istedik. Çocuklarımızın yüzlerine bir tebessüm kondurmanın, onları mutlu etmenin en yüce değerlerimizden olduğu bilinci ve hassasiyetiyle, hiçbir çocuğumuzun bayramı sevgisiz geçmesin diye buradayız. Çocuklarımızın dünyasında yeni umutların yeşerdiği, sevginin hiç eksik olmadığı aydınlık yarınlarımızı inşa etmek için buradayız” dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar