Haber Hatay

Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız Hatay'da İncelemelerde Bulundu

Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, 6 Şubat depremi sonrası bölgedeki çalışmaları koordine etmek üzere görevlendirildiği Hatay'a bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere geldi.


Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere Hatay’a geldi. Eskişehir Valisi iken 6 Şubat depremi sonrası bölgedeki çalışmaları koordine etmek üzere Hatay’da görev alan ve daha sonra Hatay Valisi Mustafa Masatlı ile birlikte aynı kararnamede Emniyet Genel Müdürlüğü’ne atanan Ayyıldız, Hatay ziyaretinde ilk olarak Vali Mustafa Masatlı’yı ziyaret etti.

Vali Mustafa Masatlı ile birlikte deprem sonrası yürütülen çalışmaları ve il genelindeki son durumu değerlendiren Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, daha sonra il Emniyet Müdürü Kadir Gökçe ve Vali Masatlı ile birlikte inşası devam eden Hatay Polisevi’ni inceledi ve yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Genel Müdür Ayyıldız, daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü’nde Hatay’ın huzur ve güvenliği için canla başla çalışan emniyet teşkilatı ile biraraya geldi ve yürütülen çalışmalarla ilgili değerlendirme yaptı.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar