Haber Hatay

Arsuz Belediye Başknı, Personelin Bayramını Kutladı

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Kurban Bayramı münasebetiyle belediye personeli ile bayramlaştı.


Bayramlaşmada; Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve personelin hazır bulundu.  Başkan Asaf Güven, Kurban Bayramı öncesi son mesai gününde tüm belediye personeli ile tek tek bayramlaşarak, kendilerine ve ailelerine iyi tatiller diledi. Bayramlaşma öncesinde yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Güven, “ Değerli mesai arkadaşlarım, 2019 yılından itibaren birçok doğa olayı ve pandemiyi yaşadık.

Yangınlar, seller, pandemi ve son olarak depremler gibi bizi derinden etkileyen, sevdiklerimizi kaybetmemize sebep olan birçok olayı birlikte yaşadık ve bu olaylarla birlikte mücadele ettik. Belediyemizin kısıtlı imkânlarına rağmen ilçemizdeki tüm vatandaşlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya ve belediyemizin asli hizmetlerini gerçekleştirmeye çalıştık. Bunları yaparken özellikle pandemi ve depremde kaybettiğimiz yakınlarımızı kalbimizde taşıyarak çalıştık. Ben öncelikle göstermiş olduğunuz bu büyük özveriden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Dilerim bundan sonraki süreçte acıların yaşanmadığı, mutluluğun ve huzurun egemen olduğu günler geçiririz. Ben tekrardan tüm emekleriniz için teşekkür ediyor, ailenizle, sevdiklerinizle nice güzel bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum. En içten dileklerimle kurban bayramınızı kutluyorum,” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA
Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar