Haber Hatay

1 Mayıs'ta Antakya Belediye Başkanı İşçilerle Omuz Omuza!

İbrahim Naci Yapar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde şehrin dört bir yanına gece gündüz hizmet götüren Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerini ziyaret ederek 1 Mayıs'larını kutladı.


Antakya Belediye Başkanı olarak ilk icraatı işçi personellerin emeklerinin karşılığının derhal ödenmesi olan İbrahim Naci Yapar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde de işçi personelleri ile omuz omuza verdi.

Şehrin dört bir yanına gece gündüz demeden hizmet götüren Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleriyle bir araya gelen Başkan Yapar, personellerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı. Başkan Yapar, şehrin en önemli ihtiyacını büyük bir özveriyle karşılayan ve şehrin her noktasında emek veren Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerine gayretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

İŞÇİ PERSONELLERİMİN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ’NÜ KUTLUYORUM

Başkan Yapar, tüm çalışanların emeklerinin tam karşılığını almalarına verdiğini belirterek başta Antakya Belediyesi personelleri olmak üzere tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı. Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri bu önemli günde yaptığı ziyaretten ve desteklerinden dolayı Başkan Yapar’a teşekkür etti.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar