Haber Hatay

Vali Masatlı’dan istihdama tam destek

Hatay’ı ayağa kaldırma çalışmalarını sürdüren Vali Mustafa Masatlı, bir yandan da istihdam ve üretim yapan işletmelere ziyaret gerçekleştiriyor.


Hatay’ın 15 ilçesinde enkaz kaldırma çalışmalarının yanı sıra inşa çalışmaları da sürerken Vali Masatlı, son olarak Hatay’ın dev işletmecilerinden iş dünyasının saygın ve hayırsever iş insanı Recep Atakaş’ı ziyaret etti. Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan Vali Masatlı, hayırsever işadamı Atakaş’la bir süre sohbet etti ve tesisleri gezdi. Ziyarette Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Atakaş da bulundu.

MASATLI: HATAY SİZLER SAYESİNDE GELECEĞE UMUTLA BAKIYOR

Atakaş Şirketler Grubu’nun ülkemizin demir çelik, kömür ve liman işletmeciliğinde çok önemli bir yeri olduğuna işaret eden Vali Masatlı, ülkemizin Recep Atakaş gibi yatırımcı ve değerli iş insanları sayesinde geleceğe umutla baktığına vurgu yaptı. Nazik ziyaretinden dolayı Vali Mustafa Masatlı’ya teşekkür eden hayırsever iş insanı Recep Atakaş da, ilimizin gelişmesi ve ayağa kalkabilmesi adına çalışmalarında başarılar diledi.

Ulaş Üstündağ
Ulaş Üstündağ [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar