Haber Hatay

Hatay'daki işletmelere KOSGEB desteği için işbirliği

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ve 3. Grup Meslek Komitesi üyeleri, afet sonrası Hatay'da faaliyetlerine başlayan KOSGEB Hatay İl Müdürü Ali Usta'ya teşekkür ziyaretinde bulundu.


İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ve 3.Grup Meslek komite üyelerinin katkıları ile İTSO binasında faaliyetine başlayan KOSGEB Hatay İl müdürü Ali Usta ziyaret edildi.

Bölgemizde yaşanılan afet sonrası Şehrimizde faaliyetlerini sürdüren ve İTSO üyelerine adeta can simdi olan KOSGEB Hatay il müdürü Ali Usta’ya 3.Grup Meslek komite üyeleri teşekkür ziyaretinde bulundular.

Bölgemiz adına desteklerden faydalanabilmesi için yaptıkları katkılardan dolayı KOSGEB Müdürlüğüne teşekkür edilen ziyaret, karşılıklı sohbet ortamında geçti.

Firmalara yönelik sağlanan bu desteklerin başvuruları esnasında hiç bir ücret talep edilmediği ve E-Devlet üzerinden direkt firma tarafından başvuru yapılabileceğini söyleyen KOSGEB Hatay İl müdürü Ali Usta, KOSGEB in özellikle afet sonrasında Hatay’a özel bir çalışma yapıldığını ve desteklerin yeni dönemde de hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar