Haber Hatay

EnerjiSA'dan Ödül: Mustafa Alıç, Hatay'ı Zirveye Taşıdı!

Hatay'ın iş dünyasının önde gelen isimlerinden Enerjisa Hatay Kurumsal Satış Portföy Yöneticisi Mustafa Alıç, bölge ve Türkiye genelinde elde ettiği birincilikle Hatay'ı gururlandırdı.


Hatay’da iş dünyasının başarılı simalarından Enerjisa Hatay Kurumsal Satış Portföy Yöneticisi Mustafa Alıç bölge ve Türkiye birincisi olarak Hatay’ı gururlandırdı.

EnerjiSA çatısı altında başarılı çalışmalarıyla takdir toplayan Alıç, firma tarafından plaketle ödüllendirildi. İş hayatındaki her gününde kuruma değer katma prensibi ile hareket eden Mustafa Alıç, başarısını iş hayatına da taşıyarak örnek sima olmayı başardı.

ALIÇ: ENERJİSA AİLESİNE HİZMET VERMEKTEN DOLAYI GURURLUYUM

EnerjiSA çatısı altında bölge ve Türkiye 1.’si olan Enerjisa Hatay Kurumsal Satış Portföy Yöneticisi Mustafa Alıç, başarısında itici güç olan çalışma arkadaşlarına ve sektörünün tek temsilcisi olarak vatandaşların sorunlarına anlık çözümle üreterek devamlılık sağlayan EnerjiSA ailesine teşekkürlerini sundu. Alıç başarısında pay sahibi olan arkadaşlarına da teşekkür etti. Gazetemize kısa bir açıklama yapan Mustafa Alıç; “Enerjisa, yenilikçi uygulamalarıyla Türkiye elektrik sektörünün ve yenilenebilir enerji sektörünün her anlamda sürdürülebilirliğine katkıda bulunmaya öncelik vermektedir ve bu kapsamda önemli yatırımlar yapmaktadır. Aralarında Hatay’ın da olduğu 14 ilde 10.1 milyon müşteriye ulaşarak yaklaşık 21.5 milyonu aşkın kullanıcıya dağıtım hizmeti sağlıyoruz. Bu süreçlere katkı sağlayarak elde ettiğim başarıyı çalışma arkadaşlarıma adıyorum. Hep birlikte daha güçlü şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğimize inanıyor, bana ödülü layık gören tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar