Haber Hatay

Altın Üçüncü Kez Kazançlı, Gümüş Dört Seans Sonra Yeşile Döndü!

Altın dünkü seansı da yeşilde kapatarak üst üste üçüncü seansı da kazançla tamamlamış oldu. 2179


Altın dünkü seansı da yeşilde kapatmayı başararak üst üste üçüncü seansı da kazançla tamamlamış oldu. 2179 dolar/ons seviyesinden seansa başlayan sarı maden, seans boyu alıcılı bir seyir içerisinde hareket etti. Gün sonu kapanışını 2194 dolar/ons seviyesinden yapan sarı maden, yüzde 0,7 kazancı hanesine yazmış oldu.

Gümüş de seansı kazançla tamamlayan bir diğer kıymetli maden dört seansın ardından yeşile kapanış yapmış oldu. 24,45 dolar/ons seviyesinden seansa başlayan beyaz maden, 24,63 dolar/ons seviyesinden kapanış yaparak yüzde 0,8 kazancı hanesine yazdı.

Platin ise dünkü seansta negatif yönde ayrışarak seansın en çok değer kaybı yaşayan kıymetli maden oldu. 905 dolar/onstan seansa başlayan platin, 901 dolar/onstan kapanış yaparak yüzde 0,4 kaybı hanesine yazdı.

Paladyum da seansı kayıpla tamamlayan bir diğer kıymetli maden olurke,966 dolar/onsla son üç haftanın en düşük seviyesini kaydetti. 994 dolar/ons seviyesinden seansa başlayan paladyum,991 dolar/onstan kapanış yaparak yüzde 0,3 kaybı hanesine yazdı.

Kaynak: Hibya
Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar