Haber Hatay

Antakya'da Parklar Yenilendi: 95 Mahallede Yeşil Alanlar Güzelleşiyor!

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar'ın talimatıyla şehrin 95 mahallesinde bulunan park ve yeşil alanlarda kapsamlı bakım, onarım ve temizlik çalışmaları başlatıldı.


Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar’ın talimatıyla Antakyalıların nefes alabildikleri park ve yeşil alanlarda bakım onarım ve temizlik çalışması gerçekleştirildi.

Antakya’da el değmedik yer bırakmayan Başkan Yapar, vatandaşlara daha temiz bir kent sunmak adına toplu halde bulunulan yeşil alanlarda kapsamlı bakım yapılması talimatı verdi. Başkan Yapar’ın ardından harekete geçen Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri; park ve yeşil alanlarda yabani ot temizliği, ağaç budama, bakım, onarım ve kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; Antakya’nın ayağa kaldırılması konusunda çalışmaların hızlı ve kapsamlı bir şekilde sürdürüldüğü belirtildi.

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ OLARAK 95 MAHALLEDE SÜRECEK

Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin Antakya’nın tüm mahallelerindeki park ve yeşil alanların güzel bir görünüme kavuşması için çalışmaların düzenli şekilde devam edeceği vurgulandı. Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin çalışma gerçekleştirdiği mahalleler şöyle sıralandı; 

Karaali Bölüğü Mahallesi

Akasya Mahallesi

Aksaray Mahallesi

Saraykent Mahallesi

İplik Pazarı Mahallesi

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar