Haber Hatay

Hatay İskenderun'da Metruk Bina Yıkıldı! Tehlikeli Yapı Anında Kaldırıldı

Hatay'ın İskenderun ilçesinde bulunan metruk bir bina, öğleden sonra saatlerde yıkıldı. Yıkılan binadan yola beton ve moloz parçaları saçıldı. Neyse ki olay sırasında kimseye bir şey olmadı.


Hatay’ın İskenderun ilçesinde tek katlı metruk bina yıkıldı, beton ve moloz parçaları yola saçıldı, şans eseri kimseye bir şey olmadı.

Edinilen bilgilere göre olay bugün öğleden sonra Cumhuriyet 147 Sokak üzerinde bulunan tek katlı metruk binanın duvarı dayanamadı ve büyük bir gürültüyle yıkıldı. Tavan ve duvarları çöken binadan yola beton ve moloz parçaları da saçıldı.

İnsan hareketliliğinin yoğun olduğu sokaktan, Bayram olmasına karşın, şans eseri o anlarda kimsenin geçmemiş olması olası bir tehlikenin önüne geçti. Yıkılırken çıkardığı sesin çevredeki sakinlere heyecan yaratan metruk bina için ilgililere haber verilmesi üzerine kısa sürede bölgeye iş makinesi sevk edildi.

İş makinesiyle, önce dökülen beton ve molozlar yoldan temizledi, daha sonra ikinci bir tehlike yaratmaması için metruk binanın tamamen yıkımının gerçekleştirildiği bildirildi.

Onurcan Kurtay
Onurcan Kurtay [email protected]

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar